Organizujemy eventy firmowe

Nasze doświadczenie i wiedza dotyczące sprzedaży wyrobów tytoniowych nie są jedynymi, jaką możemy Państwu zaproponować. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą eventową.

Sukcesywnie, od kilku lat - jako organizatorzy lub zaproszeni goście - bierzemy udział w wielu prestiżowych, dużych imprezach. Nasze produkty pojawiają się także na bankietach, rocznicach, uroczystych wieczorach, spotkaniach firmowych. W zakresie organizacji imprez, w trakcie których degustacja cygar - na życzenie Klienta - połączona ma być z degustacją szlachetnych trunków, współpracujemy z profesjonalną firmą, która od lat zajmuje się szeroko rozumianą sztuką degustacji. Prowadzi oraz organizuje degustacje wybornych cygar oraz szlachetnych alkoholi. Dysponuje najwyższej klasy specjalistami potrafiącymi poprowadzić szkolenia w sposób przystępny i zabawny, a jednocześnie kompetentny i bezbłędny. Możemy zaproponować Państwu zarówno standardowy pokaz, jak i zmodyfikowany, według potrzeb indywidualnego klienta. Nasza oferta może urozmaicić Państwa uroczystość poprzez przeprowadzenie krótkiego szkolenia, degustację cygar prowadzoną przez naszych przedstawicieli lub hostessy.

Przykładowy program event może zawierać:

  • Krótką historię cygar i cygaretek,
  • Charakterystykę i specyfikację tytoni w zależności od kraju pochodzenia,
  • Cygara ręcznie robione i maszynowe –  jak rozróżnić i wybrać,
  • Przygotowanie cygara do palenia: techniki otwierania i zapalania cygara,
  • Najlepsze cygara, cygaretki,
  • Jak kupić dobre cygaro: sprawdzenie jakości, preselekcja, kryteria wyboru,
  • Etykieta świata cygar w skrócie.

Całą prezentację zakończoną degustacją wybranych produktów poprowadzą doskonale przygotowani przedstawiciele naszej firmy. Po szkoleniu prowadzący pozostaje do dyspozycji uczestników, odpowiadając na indywidualne pytania oraz pomagając przy wyborze odpowiednich produktów do degustacji. Podczas każdej prezentacji oprócz niesamowitego klimatu zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria oraz ekspozycję produktów.

Na Państwa życzenie, degustacja naszych wyrobów połączona może zostać z degustacją szlachetnych trunków oraz ze szkoleniem z zakresu szeroko rozumianej sztuki degustacji. Organizacją takiej rozszerzonej formuły zajmuje się współpracująca z nami firma, która może zaproponować Państwu degustację whisky, wina, trunków polskich, trunków barowych czy też win wzmacnianych. Najwyższej klasy specjaliści  tej firmy  potrafią poprowadzić całą imprezę w sposób przystępny i zabawny, a jednocześnie kompetentny. Przygotowywane w ten sposób degustacje mogą przybrać dowolna formę, w zależności od potrzeb Klienta. Mogą to być profesjonalne szkolenia multimedialne, nastawione przede wszystkim na przekaz wiedzy.

Mogą to być również  mniej formalne spotkania mające na celu zaznajomienie uczestników z pewnymi podstawami dotyczącymi zarówno samych cygar, czy trunków, jak i sztuki degustacji.  Możemy zorganizować także  niemal klubowe spotkanie, nastawione głównie na wprowadzenie przyjemnej i niezobowiązującej atmosfery wewnątrz grupy.

Ponadto,  stopień skomplikowania i zaawansowania przekazywanej w trakcie spotkania wiedzy może być różny i ustalany jest z Klientem.