Brak aktualnych ofert

Tobacco Trading International Poland Sp. z o. o. znajduje się w czołówce firm, które specjalizują się w imporcie i dystrybucji najwyższej jakości wyrobów tytoniowych oraz komplementarnych do nich akcesoriów.

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie  prosimy o przesłanie swojego CV na adres biuro@ttipoland.pl.

Nasza firma na początku roku 2021 została uhonorowana tytułem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider X-Lecia 2011-2020. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR to ogólnopolski program, którego celem jest upowszechniane właściwych wzorców w zakresie polityki personalnej. Adresowany jest do firm, które dbałość o warunki pracy i rozwój pracowników mają wpisane w strategię przedsiębiorstwa. Głównym kryterium wyboru laureatów Programu jest szeroko rozumiana jakość zatrudnienia. A tym możemy się pochwalić. Obecnie średni czas zatrudnienia w dziale handlowym wynosi 8 lat, a dla wszystkich pracowników firmy - aż 9,4. Jesteśmy z tego dumni. Oznacza to, że warunki, które oferujemy i sama atmosfera pracy powodują, że niechętnie podejmowane są decyzje o opuszczeniu naszego zespołu. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach ,,szytych na miarę”, nie tylko ze standardowo oferowanych negocjacji i merchandisingu, ale także wspierających rozwój   osobisty. Więcej szczegółów dotyczących pracy w naszej firmie i związanych z nią benefitów można znaleźć na naszym profilu w portalu Pracuj.pl, który od lat jest naszym partnerem w prowadzonych rekrutacjach.