Kalendarium TTI Poland

Poniżej prezentujemy Państwu kilka istotnych dat, które miały znaczący wpływ na działalność i rozwój naszej firmy. Z datami związane są konkretne wydarzenie, które pokrótce opisaliśmy.

Jesteśmy liderem

Obecnie jesteśmy liderem swojego segmentu rynku tytoniowego. Zatrudniamy ponad 50 osób i obsługujemy klientów na terenie całego kraju.

Dzisiaj

Wdrożono system presellingu

Od czerwca, wszyscy nasi Przedstawiciele, obsługują Klientów w systemie presellingowym.

2016

20-lecie TTI

28 kwietnia obchodziliśmy dwudziestolecie naszej firmy.

2014
2014

Statuetka Lidera Polskiego Biznesu dla TTI

Nasza firma otrzymała Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu

2010
2010

Nowa siedziba

Coraz lepsze wyniki finansowe umożliwiły w 2001r. zakup działki w Modlnicy koło Krakowa i rozpoczęcie budowy biura wraz z magazynem o powierzchni ponad 1 000 m. Oficjalne otwarcie nowej siedziby odbyło się w styczniu 2003r.

2003
2003

Członek Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej

Dołączyliśmy do grona firm zrzeszonych w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej

2001

Tabaka znów legalna

Po 3 latach zakazu sprzedaży w Polsce Tabaki, zmienione zostały przepisy, a tabaka na stałe wróciła do oferty TTI Poland

1999

Zdelegalizowano tabakę

Negatywnie na działalności firmy odbił się wprowadzony w 1996r. zakaz wprowadzania do obrotu handlowego na terenie Polski tabaki, która stanowiła wówczas ponad 50% sprzedaży. Wykluczenie tak ważnego produktu z oferty firmy "wymusiło" poszerzenie asortymentu o nowe grupy towarowe. W ten sposób w ofercie znalazły się, akcesoria papierosowe i fajkowe, fajki, cygara i cygaretki oraz zapalniczki.

1996

Początek działaności Tobacco Trading International Poland

Firma Tobacco Trading International Poland rozpoczęła swoją działalność 28 kwietnia 1994 roku jako polska spółka przy współudziale kapitału niemieckiego. . Zatrudniała 3 osoby, a siedziba znajdowała się w niewielkim, przystosowanym z mieszkalnego budynku przy ul. Olsztyńskiej w Krakowie. Początkowo w asortymencie znalazła się tylko tabaka, tytonie fajkowe oraz tytonie papierosowe - sztandarowe produkty firmy Poeschl a także krajowe fajki produkowane przez firmę Bróg należącą do Zbyszka Bednarczyka.

1994